выберите язык:    gb   ru   kz   ua

Програма навчання

Експрес програма навчання призначена для фахівців, що планують застосовувати програмне забезпечення KPI MONITOR 2010 Базова для налаштування показників, що відображають ефективність діяльності підприємства і складання сертифікаційних тестів по знанню використання можливостей програмного забезпечення KPI MONITOR 2010 Базова.

Програма навчання націлена на демонстрацію і освоєння основних можливостей системи та може не містити демонстрації всіх можливостей програми. Версія програми KPI MONITOR 2010 Базова, встановлена у людей, які навчаються, може відрізнятися від версії програми, яка використовується на відео-уроках.

Рекомендується роздрукувати конспекти для використання їх у процесі перегляду відео-уроків, а також виконати демонстровані дії після кожного відео-уроку для кращого закріплення навчального матеріалу. Програма навчання розбита на наступні уроки:

1. Установка та запуск програми

На уроці демонструється установка і запуск програми. Наводиться перелік додаткового програмного забезпечення необхідного для можливості встановлення та використання програмного забезпечення.

2. Додавання нової бази даних

На уроці демонструється можливість додавання нової бази даних для створення показників, систем показників, звітів і панелей моніторів (Dashboard) для конкретного підприємства.

3. Етапи налаштування системи

На уроці розповідається про послідовність налаштування основних об’єктів системи.

4. Налаштування організаційної структури та списку користувачів

На уроці демонструється налаштування користувачів системи, які є співробітниками підприємства, відповідальні за налаштовуванні показники діяльності підприємства. Для детального розгляду доступу до даних об'єктів системи рекомендується разом переглянути Урок № 11

5. Налаштування Базових показників

На уроці демонструється настройка базового показника з використанням аналітичних параметрів, можливість ручного введення значень в показник.

6. Налаштування Розрахункових показників

На interest calculator loan
seo company
professional seo services
york hotels
spain hotels
local seo services
search engine optimization companies
student loan calculator
уроці демонструється настройка формули розрахункового показника з використанням в якості змінних базових і розрахункових показників, можливість накладення обмежень фільтрів на значення.

7. Налаштування Цільових показників

На уроці демонструється налаштування цільових показників: установка показників,які відображають фактичний стан, установка цільових областей та граничних значень, накладення обмежень при відображенні
8. Налаштування Систем показників

На уроці демонструється налаштування деревовидних структур у вигляді систем показників: налаштування гілок графа / дерева, установка підпорядкованості.

9. Налаштування Звітів

На уроці демонструється настройка табличних звітів для представлення значень розрахункових і базових показників.

10. Налаштування Панелей монітора (Dashboards)

На уроці демонструється налаштування приладових панелей, з можливістю розміщення Показників, Звітів, Систем показників з довільним позиціонуванням на екрані.

11. Налаштування прав доступу 

На уроці демонструється можливість обмеження прав доступу для перегляду значень об'єктів та об'єктів системи користувачами.


Отримати детальний доступ до програми навчання можуть учасники партнерської програми і клієнти направивши запит з сайту