выберите язык:    gb   ru   kz   ua
 

Інформаційні панелі (Dashboards)

Інформаційні панелі (Dashboards, приладові панелі) у програмі KPI MONITOR представлені у вигляді панелі монітора.

Довільне розміщення показників, систем показників і звітів на інформаційних панелях дозволяє настроїти наочний монітор управління, як для менеджменту, так і рядовим співробітникам підприємства.

Налагоджена інтерактивна інформаційна панель керівника дозволяє вивести на монітор найбільш важливі показники для контролю та управління, позбавляючи керівника від витрати часу на збір необхідної інформації від підлеглих для прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

Колірна розмітка інформаційної панелі дозволяє акцентувати увагу на значення показників, що знаходяться або наближаються до критичних значень.

При необхідності отримання детальної інформації про значення даного показника, можливо інтерактивне уточнення для отримання плану розрахунку показника, з відображенням показників, що впливають на результат, а також аналізу і уточнення показника в необхідних аналітичних розрізах.

Налаштування доступу до даних шляхом накладення різних фільтрів в правах доступу до даних дозволяє настроїти єдину панель для безлічі менеджерів підприємства, тим самим мінімізуючи час на впровадження системи та зберігаючи уніфікацію форми інформаційної панелі для єдиного сприйняття показників відповідальними особами.

Завдяки широким графічним можливостям технології MS Silverlight, використовуються анімовані елементи, які дають змогу відобразити динаміку зміни показників, розміщених на панелі.

Web-інтерфейс програми дозволяє керівникам контролювати стан показників, представлених на інформаційній панелі, перебуваючи в будь-якому місці по Інтернету.

Завдяки широким можливостям налаштування інформаційної панелі, можливе будь-яке позиціонування елементів залежно від діагоналі плазмової панелі або монітора netbook.