выберите язык:    gb   ru   kz   ua

Партнерська програма для ВУЗів

Компанія ПрофИтПроект запрошує до співпраці Вищі учбові заклади!

Співпраця компанії ПрофІтПроект та ВНЗ Росії направлена на використання в програмах навчання майбутніх фахівців в області управління програмного забезпечення для автоматизації управління ефективності бізнесу, управління бюджетуванням та фінансового аналізу показників діяльності підприємства. Для організації лекцій та проведення практичних занять студентів поставляється програмний продукт KPI MONITOR 2010 Базова, розроблений компанією ПрофІтПроект.

З метою освоєння засобів автоматизації управління ефективністю бізнесу ВНЗ надаються інструменти, які на практиці використовують керівники, менеджери, аналітики для отримання управлінської інформації і прикладного аналізу. Даний клас програмного забезпечення у складі з корпоративною інформаційною системою призначений для кінцевих користувачів управлінської інформації. Використання KPI MONITOR 2010 Базова у навчальному процесі можливе для наступних і суміжних з ними тем:

Постачання програмного забезпечення KPI MONITOR 2010 Базова та навчальних матеріалів оформляється партнерською угодою для ВУЗів. На підставі партнерської угоди ВУЗ отримує права на використання програмного продукту в навчальному процесі безкоштовно. Після укладення партнерської угоди ВУЗ отримує: дистрибутиви програмного продукту KPI MONITOR з ключем захисту, доступ в закритий партнерський розділ сайту www.kpi-monitor.ru до системи сертифікації викладачів, матеріалами технічної та інформаційної підтримки по продукту KPI MONITOR 2010 Базова.

Технічний супровід

Послуги технічного супроводу доставляються ВУЗу безкоштовно . До складу послуг супроводу входить:

 • Установка програмного забезпечення в учбових класах
 • Оновлення програмного забезпечення
 • Консультації по експлуатації програмного забезпечення в службі технічної підтримки по електронній пошті Данный york hotels
  search engine optimization
  search engine optimization companies
  student loan calculator
  local seo services
  plaza hotel new york
  seo services
  refused credit
  адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

Сертифікація викладачів

Для викладачів ВНЗ - партнерів діє система сертифікації. Викладачі ВУЗу можуть пройти тестування та отримати іменний сертифікат «Викладання розробки системи ключових показників ефективності (KPI) на базі програмного продукту KPI MONITOR», що підтверджує їхню кваліфікацію. Система on-line тестування діє на сайті www.kpi-monitor.ru в закритому розділі для партнерів.

Стажування студентів в компанії ПрофИтПроект

За домовленістю для студентів і випускників ВНЗ може бути організована виробнича і дипломна практика в підрозділах компанії.

Як одержати KPI MONITOR для освітнього процесу?

Укладіть партнерську угоду для ВУЗ, для цього необхідно відправити запит на сайті з зазначенням розділу «ВУЗ»