выберите язык:    gb   ru   kz   ua
 

Аналітичні можливості

Можливості аналізу бізнес-даних компанії є одним із ключових критеріїв оцінки рішень класу BI. Мова, перш за все, йде про обмеження по числу рівнів аналітики, можливостях багатовимірного аналізу та деталізації інформації.

Необмежена кількість аналітичних вимірів

KPI MONITOR підтримує додавання довільної кількості аналітичних вимірів (довідників), а також їх автоматичну синхронізацію з корпоративною інформаційною системою. Технологія KPI MONITOR передбачає імпорт та збереження цільових та фактичних значень показників у відповідності до аналітичних довідників. Дані можливості забезпечують єдину систему аналітики компанії та необмежені можливості подальшого аналізу.

Багатовимірна аналітика

Система дозволяє проводити багатовимірний аналіз даних в будь-яких розрізах. До прикладу, аналіз дохідності компанії за I квартал по групам товарів в розрізі філіалів, дилерів, проектів і т.д. Наявність в програмі KPI MONITOR багатовимірної та багаторівневої аналітики дає можливість налаштування та розрахунок показників за допомогою накладення фільтрів на аналітичні виміри імпортованих даних, що визначає кардинальну відмінність KPI MONITOR від інших програм, які передбачають розрахунок значень кожного показника в зовнішньому додатку, а лише потім імпорт даних значень в систему KPI.

Деталізація даних

KPI MONITOR забезпечує інтерактивне уточнення значень показників в будь-яких аналітичних розрізах. Це реалізується за допомогою накладення різноманітних фільтрів на значення аналітичних довідників. Крім того, одним натисканням по показнику користувач переходить в звіт, з якого взяті дані, одержуючи повну деталізовану інформацію про значення показника, дочірніх показниках та трендах. Система спливаючих підказок (tooltip) дозволяє швидко визначити відповідального за даний показник та метод розрахунку, тобто користувач може не тільки ознайомитись з результативними значеннями показника, але й з’ясувати по якому алгоритму він розраховується, які показники беруть участь в розрахунку, які фільтри встановлені і т.д.

В spain hotels
seo tips
instant unsecured loans
search engine optimization companies
professional seo services
local seo services
york hotels
loan payment calculator
системі реалізовані фільтри/обмеження користувача по аналітичним вимірам, налаштування яких здійснюється в карточці користувача. До прикладу, встановивши фільтр на довідник «підрозділ» в карточках відповідних співробітників, зона видимості всіх показників компанії для них буде обмежена значеннями, які відносяться до даного підрозділу. Так, створивши один показник, який відображає виконання бюджетних статей, кожен співробітник бачить його значення, уточнені виключно в розрізі свого підрозділу або своїх бюджетних статей.